Hjem Kontakt oss

Kontakt oss

Ta Utdanning

Her finner du kontaktinformasjon til alle i Ta Utdanning. Er du usikker på hvem du skal snakke med? Ta kontakt på info@tautdanning.no eller benytt vårt kontaktskjema nederst.

Utstillerkontakt

Mari Langørgen Bye
mari@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 65

Ida Indahl
ida@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 47

Kathrine G. Butt
kathrine@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 67

Besøk og rådgiverkontakt

Hege Schwartz
hege@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 42

Maria Honerød
maria@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 43

Utleie av messeutstyr

Even Wisløff
even@messeselskapet.no
Tlf: 73 80 97 69

Utdanningsmagasin, nyhetsbrev og nettsider

Nyhetsbrev
Mari Langørgen Bye
mari@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 65

Utdanningsmagasin
Kathrine G. Butt
kathrine@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 67

Grafisk utforming
Jarle Leivestad
jarle@messeselskapet.no
Tlf: 73 80 97 44

Administrasjon

Daglig leder
Bernt Roarsen
bernt@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 52
Mob: 918 79 866

Styreleder
Eivind Alstad
eivind@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 56
Mob: 909 73 372

Regnskap
Natalija Auzina
natalija@messeselskapet.no
Tlf: 73 80 97 54

Noe du lurer på? Send oss en melding!

Ditt navn

E-post

Emne

Melding