Kontakt oss

Ta Utdanning

Her finner du kontaktinformasjon til alle i Ta Utdanning. Er du usikker på hvem du skal snakke med? Ta kontakt på info@tautdanning.no 

Salg og kundekontakt

Mari Langørgen Bye
mari@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 65

Ida Indahl
ida@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 47

Kathrine G. Butt
kathrine@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 67

Bjørg Elise Alstad
bjorg@tautdanning.no
Tlf: 932 30 917

Besøk og rådgiverkontakt

Tone Skredderbakken
tone@tautdanning.no
Tlf: 73 80 97 43

Messeutstyr og grafisk utforming

Kent Roger Martinussen
kent@messeselskapet.no
Tlf: 47 62 62 11

Jarle Leivestad
jarle@messeselskapet.no
Tlf: 971 44 922

Administrasjon

Daglig leder
Bernt Roarsen
bernt@tautdanning.no
Mob: 918 79 866

Styreleder
Eivind Alstad
eivind@tautdanning.no
Mob: 909 73 372