Kontakt oss

Ta Utdanning

Her finner du kontaktinformasjon til alle i Ta Utdanning. Er du usikker på hvem du skal snakke med? Ta kontakt på info@tautdanning.no 

Salg og kundekontakt

Kathrine G. Butt
kathrine@tautdanning.no
Tlf: 902 92 385

Besøk og rådgiverkontakt

Tone Skredderbakken
tone@tautdanning.no
Tlf: 903 65 795

Messeutstyr og grafisk utforming

Kent Roger Martinussen
kent@messeselskapet.no
Tlf: 476 26 211

Jarle Leivestad
jarle@messeselskapet.no
Tlf: 902 82 525

Administrasjon

Daglig leder
Bernt Roarsen
bernt@tautdanning.no
Mob: 918 79 866

Styreleder
Eivind Alstad
eivind@tautdanning.no
Mob: 909 73 372